Gebruikerslogin

Wachtwoord vergeten?

VVS is 35 jaar jong en dat wordt gevierd !!

 

Toch bleven we niet bij de pakken zitten en sprongen we mee op die digitale trein met een aantal zeer succesvolle online tastings. Gelukkig kunnen we vandaag voorzichtig weer uitkijken naar fysieke bijeenkomsten, iets waar we allen zeker heel erg naar verlangen! 

We zijn dan ook bijzonder enthousiast om jullie na deze moeilijke periode uit te nodigen voor een feestelijk “Wine & Dine”. Bovendien bestaat de VVS 35 jaar en hebben we dus een extra goede reden om samen het glas te heffen.
Deze gastronomische avond gaat door op woensdag 20 oktober 2021 om 19.00 bij VVS-lid Paul de Pierre in Maarkedal

We verwennen jullie graag met een feestelijk en gastronomisch menu met unieke wijnen. De wijnen, zorgvuldig geselecteerd bij onze sponsors, worden jullie met veel plezier aangeboden door onze vereniging en omdat we 35 jaar bestaan, willen we onze leden verrassen met enkele bijzondere wijnen. 

Inschrijven kan via de link hieronder.
De kostprijs voor deze unieke avond is € 80,00 pp. Je inschrijving is pas definitief door het volledige bedrag over te schrijven op de VVS-rekening BE76 0015 1388 8595 met vermelding: Wine & Dine + naam + aantal personen. 

Adres Paul de Pierre: Nederholbeekstraat 135, Maarkedal.
Voor overnachtingsmogelijkheden in de regio verwijzen we je door naar www.maarkedal.be. Via deze website kunnen hotels en B&B ’s geboekt worden. 

Wij kijken alvast heel erg uit naar dit gezellige samenzijn!

Met bruisende groeten 

Het bestuur van VVS

 
Terug naar het overzicht