Gebruikerslogin

Wachtwoord vergeten?

Proficiat Aristide! Three make it through latest Master Sommelier exams

The Court of Master Sommeliers has welcomed three new members, but several times that number failed to get past the body's strict examination policy. Those now able to add MS to their names are UK-based Katherine Larsen, of Zuma in the UK, Belgian sommelier Aristide Spies, who came third in the last world sommelier competition, held in Tokyo, and Sebastien Crowther from Australia, who devised an award-winning wine list at the Royal Mail hotel restaurant in Victoria.

Beste Collega’s van VVS

November 2013 zal in onze vereniging herinnerd worden als de maand met ongelooflijk interessante proeverijen; ontmoetingen met wijnbouwers en tal van andere schitterende belevenissen.

Champagne en You

De boekenbeurs is open, de Sint komt langs (met Zwarte Piet!) en dan gaan we richting eindejaar. Gezellig cocoonen en misschien ook in de achteruitkijkspiegel kijken over wat 2013 nu wel was? Of nog een weekendje uit plannen?

Bulgarije is niet alleen Romaland

Het is het armste EU-land maar achter corruptie, armoede en Roma heeft het cultuur, traditie, natuur en een rijke heel tumultueuze geschiedenis. Het land is 110.000 km² groot (bijna 4x België) en telt bijna 7 miljoen inwoners waarvan er altijd heel veel rondtrekken. Hoofdstad Sofia telt 1.2 miljoen inwoners.

Wijnen uit Bulgarije met Régis Laurier

Het verslag van deze boeiende degustatie staat nu in onze ledenzone.
Wij danken Norbert voor dit verslag en Mr. Régis Laurier voor de presentatie.

Verslag Zuid-Afrika

Zondagochtend 6 oktober vertrok onze vlucht vanuit Amsterdam richting Cape Town. Op het programma stond een rondreis doorheen de Kaapse wijnlanden met als apotheose de finale van de WOSA Sommelier Cup 2013.

De Vereniging Vlaamse Sommeliers feliciteert:

De Vereniging Vlaamse Sommeliers feliciteert van harte Hannes Desmedt en Jelle Cattelein -twee oud-leerlingen van het Sint-Niklaasinstituut- met de behaalde prijzen op de Copa Jerez wedstrijd.